PIC16F1512T-I/SO Microchip Technology IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16F1512T-I/SO
Апісанне:
IC MCU 8BIT 3.5KB FLASH 28SOIC
Абём памяці праграмы :
3.5KB (2K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 17x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
25
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SOIC
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
128 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
20MHz