PIC16F1509-E/GZ Microchip Technology IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20UQFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16F1509-E/GZ
Апісанне:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 20UQFN
Абём памяці праграмы :
14KB (8K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 12x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
17
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
20-UFQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-UQFN (4x4)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
512 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz