PIC16F1508T-I/ML Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16F1508T-I/ML
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 20QFN
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 12x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
17
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
20-VFQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
20-QFN (4x4)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
256 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
20MHz