PIC16F1454T-I/JQ Microchip Technology IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16UQFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16F1454T-I/JQ
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 14KB FLASH 16UQFN
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
14KB (8K x 14)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
8
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.3 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
16-UQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
16-UQFN (4x4)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 16F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART, USB
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
48MHz