PIC16C74A-10/P Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16C74A-10/P
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB OTP 40DIP
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x8b
Колькасць уводаў-вывадаў :
33
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
4 V ~ 6 V
Пакет / Чахол :
40-DIP (0.600", 15.24mm)
Пакет прылады пастаўшчыка :
40-PDIP
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
192 x 8
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
PIC® 16C
Сувязь :
I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
External
Тып памяці праграмы :
OTP
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
10MHz