PIC16C63A-20/SO Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC16C63A-20/SO
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
22
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
4 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SOIC
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
192 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
PIC® 16C
Сувязь :
I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
External
Тып памяці праграмы :
OTP
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz