PIC12LF1840-E/SN Microchip Technology IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC12LF1840-E/SN
Апісанне:
IC MCU 8BIT 7KB FLASH 8SOIC
Абём памяці праграмы :
7KB (4K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 4x10b, D/A 1x5b
Колькасць уводаў-вывадаў :
5
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
8-SOIC
Памер EEPROM :
256 x 8
Памер аператыўнай памяці :
256 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 125°C (TA)
серыял :
PIC® XLP™ 12F
Сувязь :
I²C, LIN, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
32MHz