PIC12F675-I/MF Microchip Technology IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFNS
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
PIC12F675-I/MF
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 1.75KB FLASH 8DFNS
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
1.75KB (1K x 14)
Канвертары дадзеных :
A/D 4x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
5
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
8-VDFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
8-DFN-S (6x5)
Памер EEPROM :
128 x 8
Памер аператыўнай памяці :
64 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
POR, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
PIC® 12F
Сувязь :
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz