DSPIC33FJ64MC802-I/SO Microchip Technology IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
DSPIC33FJ64MC802-I/SO
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 16BIT 64KB FLASH 28SOIC
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
64KB (64K x 8)
Канвертары дадзеных :
A/D 6x10b/12b
Колькасць уводаў-вывадаў :
21
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
3 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
28-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
28-SOIC
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
16K x 8
Памер ядра :
16-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, DMA, Motor Control PWM, QEI, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
dsPIC™ 33F