DSPIC30F3012-20I/SO Microchip Technology IC MCU 16BIT 24KB FLASH 18SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
DSPIC30F3012-20I/SO
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 16BIT 24KB FLASH 18SOIC
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
24KB (8K x 24)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x12b
Колькасць уводаў-вывадаў :
12
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.5 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
18-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
18-SOIC
Памер EEPROM :
1K x 8
Памер аператыўнай памяці :
2K x 8
Памер ядра :
16-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
dsPIC™ 30F