ATTINY85-20SFR Microchip Technology IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
ATTINY85-20SFR
Апісанне:
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8SOIC
Абём памяці праграмы :
8KB (4K x 16)
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.7 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Памер EEPROM :
512 x 8
Памер аператыўнай памяці :
512 x 8
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
Сувязь :
USI
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
хуткасць :
20MHz