ATTINY13-20SSUR Microchip Technology IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
ATTINY13-20SSUR
Апісанне:
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Абём памяці праграмы :
1KB (512 x 16)
Канвертары дадзеных :
A/D 4x10b
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.7 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Памер EEPROM :
64 x 8
Памер аператыўнай памяці :
64 x 8
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
Ўпакоўка :
Cut Tape (CT)
хуткасць :
20MHz