ATTINY12V-1SUR Microchip Technology IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
ATTINY12V-1SUR
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8SOIC
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
1KB (512 x 16)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
6
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
1.8 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
8-SOIC (0.209", 5.30mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
8-SOIC
Памер EEPROM :
64 x 8
Памер аператыўнай памяці :
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
POR, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
AVR® ATtiny
Сувязь :
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Digi-Reel®
хуткасць :
1.2MHz