ATMEGA164P-20MU Microchip Technology IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
ATMEGA164P-20MU
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44VQFN
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
16KB (8K x 16)
Канвертары дадзеных :
A/D 8x10b
Колькасць уводаў-вывадаў :
32
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.7 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
44-VFQFN Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
44-VQFN (7x7)
Памер EEPROM :
512 x 8
Памер аператыўнай памяці :
1K x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
AVR® ATmega
Сувязь :
I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tube
хуткасць :
20MHz