AT89LP51-20AU Microchip Technology IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
AT89LP51-20AU
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 44TQFP
Стан RoHs:
Абём памяці праграмы :
4KB (4K x 8)
Канвертары дадзеных :
Колькасць уводаў-вывадаў :
36
Напружанне - сілкаванне (Vcc/Vdd) :
2.4 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
44-TQFP
Пакет прылады пастаўшчыка :
44-TQFP (10x10)
Памер EEPROM :
Памер аператыўнай памяці :
256 x 8
Памер ядра :
8-Bit
Перыферыйныя прылады :
Brown-out Detect/Reset, POR, PWM, WDT
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
89LP
Сувязь :
EBI/EMI, I²C, SPI, UART/USART
Тып асцылятара :
Internal
Тып памяці праграмы :
Flash
Ўпакоўка :
Tray
хуткасць :
20MHz