24LCS52/ST Microchip Technology IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8TSSOP
Інтэгральныя схемы (ІС)
Нумар вытворцы:
24LCS52/ST
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC EEPROM 2KBIT 400KHZ 8TSSOP
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Інтэрфейс памяці :
I²C
Напружанне - сілкаванне :
2.2 V ~ 5.5 V
Пакет / Чахол :
8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
8-TSSOP
Памер памяці :
2Kb (256 x 8)
Працоўная тэмпература :
0°C ~ 70°C (TA)
серыял :
-
Тактавая частата :
400kHz
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Non-Volatile
Тэхналогія :
EEPROM
Ўпакоўка :
Tube
Фармат памяці :
EEPROM
Час доступу :
900ns
Час цыкла запісу - слова, старонка :
5ms
Частка Статус :
Active
в наличии
51,400
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
24LCS52/ST Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць 24LCS52/ST больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
сэрвісам, купіўшы ChipIc 24LCS52/ST. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт
лепшай цаны на 24LCS52/ST. Націсніце, каб атрымаць прапанову
24LCS52/ST Асаблівасці
24LCS52/ST is produced by Microchip Technology, belongs to аб'ём памяці.
24LCS52/ST Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі
:
24LCS52/ST - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Microchip Technology.
24LCS52/ST вытворчасці Microchip Technology можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
24LCS52/ST кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных 24LCS52/ST (PDF), кошт 24LCS52/ST, Распіноўка 24LCS52/ST, кіраўніцтва 24LCS52/ST і рашэнне на замену 24LCS52/ST.
24LCS52/ST вытворчасці Microchip Technology можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
24LCS52/ST кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных 24LCS52/ST (PDF), кошт 24LCS52/ST, Распіноўка 24LCS52/ST, кіраўніцтва 24LCS52/ST і рашэнне на замену 24LCS52/ST.
24LCS52/ST FAQ
:
1. What is the maximum clock frequency for the 24LCS52/ST EEPROM?
The maximum clock frequency for the 24LCS52/ST EEPROM is 1MHz.
2. What is the operating voltage range for the 24LCS52/ST EEPROM?
The operating voltage range for the 24LCS52/ST EEPROM is 1.7V to 5.5V.
3. Can the 24LCS52/ST EEPROM be operated at temperatures below freezing?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM can be operated at temperatures as low as -40°C.
4. What is the typical write cycle time for the 24LCS52/ST EEPROM?
The typical write cycle time for the 24LCS52/ST EEPROM is 5ms.
5. Does the 24LCS52/ST EEPROM support sequential read operation?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM supports sequential read operation.
6. What is the maximum number of write cycles guaranteed for the 24LCS52/ST EEPROM?
The 24LCS52/ST EEPROM guarantees a minimum of 1 million write cycles per byte.
7. Is the 24LCS52/ST EEPROM compatible with I2C protocol?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM is compatible with the I2C protocol.
8. What is the maximum capacity of the 24LCS52/ST EEPROM?
The maximum capacity of the 24LCS52/ST EEPROM is 512 Kbits.
9. Can the 24LCS52/ST EEPROM operate in a standby mode?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM can operate in a standby mode with low power consumption.
10. Does the 24LCS52/ST EEPROM have built-in write protection features?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM has built-in hardware and software write protection features.
The maximum clock frequency for the 24LCS52/ST EEPROM is 1MHz.
2. What is the operating voltage range for the 24LCS52/ST EEPROM?
The operating voltage range for the 24LCS52/ST EEPROM is 1.7V to 5.5V.
3. Can the 24LCS52/ST EEPROM be operated at temperatures below freezing?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM can be operated at temperatures as low as -40°C.
4. What is the typical write cycle time for the 24LCS52/ST EEPROM?
The typical write cycle time for the 24LCS52/ST EEPROM is 5ms.
5. Does the 24LCS52/ST EEPROM support sequential read operation?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM supports sequential read operation.
6. What is the maximum number of write cycles guaranteed for the 24LCS52/ST EEPROM?
The 24LCS52/ST EEPROM guarantees a minimum of 1 million write cycles per byte.
7. Is the 24LCS52/ST EEPROM compatible with I2C protocol?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM is compatible with the I2C protocol.
8. What is the maximum capacity of the 24LCS52/ST EEPROM?
The maximum capacity of the 24LCS52/ST EEPROM is 512 Kbits.
9. Can the 24LCS52/ST EEPROM operate in a standby mode?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM can operate in a standby mode with low power consumption.
10. Does the 24LCS52/ST EEPROM have built-in write protection features?
Yes, the 24LCS52/ST EEPROM has built-in hardware and software write protection features.
24LCS52/ST Змяненні, ключавыя словы
:
24LCS52/ST Кошт
24LCS52/ST Малюнак
24LCS52/ST Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "24LC"
