GSM40B07-P1J Mean Well USA Inc. AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 40W
Крыніцы харчавання - знешнія / унутраныя (па-за платай)
Нумар вытворцы:
GSM40B07-P1J
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
AC/DC DESKTOP ADAPTER 7.5V 40W
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Выкарыстаны рэгіён :
International
Выхадны раздым :
Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11mm
Зацвярджэння :
CB, CE, cURus, TUV
Магутнасць (Вт) :
40W
Напружанне - выхад :
7.5V
Напружанне - Уваход :
80 ~ 264 VAC
Палярызацыя :
Positive Center
Памер / вымярэнне :
4.92" L x 2.36" W x 1.26" H (125.0mm x 60.0mm x 32.0mm)
Працоўная тэмпература :
-30°C ~ 70°C
Прыкладанні :
Medical
серыял :
GSM40B
Ток - выхад (макс.) :
5.34A
Тып уводу :
Cord (Sold Separately)
Форма :
Desktop (Class II)
Частка Статус :
Active
Энергаспажыванне без нагрузкі :
100mW (Max)