MX29GL320ELT2I-70G Macronix IC FLASH 32MBIT 70NS 56TSOP

Інтэгральныя схемы (ІС)     
Нумар вытворцы:
MX29GL320ELT2I-70G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
IC FLASH 32MBIT 70NS 56TSOP
Стан RoHs:
Без свінцу / у адпаведнасці з RoHS
Інтэрфейс памяці :
Parallel
Напружанне - сілкаванне :
2.7 V ~ 3.6 V
Пакет / Чахол :
56-TFSOP (0.724", 18.40mm Width)
Пакет прылады пастаўшчыка :
56-TSOP
Памер памяці :
32Mb (4M x 8)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C (TA)
серыял :
MX29GL
Тактавая частата :
-
Тып мацавання :
Surface Mount
Тып памяці :
Non-Volatile
Тэхналогія :
FLASH - NOR
Ўпакоўка :
Tray
Фармат памяці :
Flash
Час доступу :
70ns
Час цыкла запісу - слова, старонка :
70ns
Частка Статус :
Active
в наличии
40,567
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
 

MX29GL320ELT2I-70G Канкурэнтныя кошты

ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць MX29GL320ELT2I-70G больш канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым сэрвісам, купіўшы ChipIc MX29GL320ELT2I-70G. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт лепшай цаны на MX29GL320ELT2I-70G. Націсніце, каб атрымаць прапанову
 

MX29GL320ELT2I-70G Асаблівасці

MX29GL320ELT2I-70G is produced by Macronix, belongs to аб'ём памяці.
  

MX29GL320ELT2I-70G Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі

:
MX29GL320ELT2I-70G - гэта аб'ём памяці, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і вырабленыя Macronix.
MX29GL320ELT2I-70G вытворчасці Macronix можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
MX29GL320ELT2I-70G кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных MX29GL320ELT2I-70G (PDF), кошт MX29GL320ELT2I-70G, Распіноўка MX29GL320ELT2I-70G, кіраўніцтва MX29GL320ELT2I-70G і рашэнне на замену MX29GL320ELT2I-70G.
  

MX29GL320ELT2I-70G FAQ

:
1. What is the maximum operating frequency of the MX29GL320ELT2I-70G flash memory?
The maximum operating frequency of the MX29GL320ELT2I-70G flash memory is 70MHz.

2. What is the voltage range for the MX29GL320ELT2I-70G flash memory?
The voltage range for the MX29GL320ELT2I-70G flash memory is 2.7V to 3.6V.

3. Can the MX29GL320ELT2I-70G operate in both synchronous and asynchronous modes?
Yes, the MX29GL320ELT2I-70G flash memory can operate in both synchronous and asynchronous modes.

4. What is the typical access time of the MX29GL320ELT2I-70G flash memory?
The typical access time of the MX29GL320ELT2I-70G flash memory is 90ns.

5. Does the MX29GL320ELT2I-70G support software data protection features?
Yes, the MX29GL320ELT2I-70G flash memory supports software data protection features.

6. What is the maximum program/erase cycle endurance of the MX29GL320ELT2I-70G?
The MX29GL320ELT2I-70G flash memory has a maximum program/erase cycle endurance of 100,000 cycles.

7. Is the MX29GL320ELT2I-70G compatible with industrial temperature ranges?
Yes, the MX29GL320ELT2I-70G flash memory is compatible with industrial temperature ranges.

8. What are the package options available for the MX29GL320ELT2I-70G?
The MX29GL320ELT2I-70G flash memory is available in a 48-pin TSOP package.

9. Can the MX29GL320ELT2I-70G be used for code execution as well as data storage?
Yes, the MX29GL320ELT2I-70G flash memory can be used for both code execution and data storage.

10. Does the MX29GL320ELT2I-70G support hardware reset functionality?
No, the MX29GL320ELT2I-70G flash memory does not support hardware reset functionality.
  

MX29GL320ELT2I-70G Змяненні, ключавыя словы

:

Акцыі: Хуткая праверка каціровак

Мінімальная замова: 1

Запоўніце ўсе абавязковыя палі і націсніце "Даслаць", і мы звяжамся з вамі па электроннай пошце на працягу 12 гадзін. па электроннай пошце. Калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні, калі ласка, пакіньце паведамленне або электронны ліст. Дашліце ліст на адрас chipsemiconductor@mail.ru і мы адкажам як мага хутчэй.

  • Contact Us:chen_hx1688@hotmail.com

  • Неадкладны тэрмін дастаўкі: на працягу 24 гадзін-72 гадзін.

 Змяшчае прадукты серыі "MX29"