SBT-90-WDLS-F71-MA150 Luminus Devices Inc. LED SBT-90 70CRI 2SMD
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
SBT-90-WDLS-F71-MA150
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED SBT-90 70CRI 2SMD
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
-
CRI (індэкс колераперадачы) :
70 (Typ)
Колер :
White
Кут агляду :
-
Люмен/Ват пры току - тэст :
-
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
3.5V
Пакет / Чахол :
2-SMD, No Lead Exposed Pad
Пакет прылады пастаўшчыка :
-
Памер / вымярэнне :
0.433" L x 0.394" W (11.00mm x 10.00mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
-
Паток пры 85°C, ток - тэст :
-
Рост - седзячы (макс.) :
0.067" (1.71mm)
серыял :
SBT-90
Ток - Макс :
9A
Ток - Тэст :
9A
Тып мацавання :
Surface Mount
Ўпакоўка :
Tray
Частка Статус :
Obsolete
в наличии
44,637
Unit Price:
Звяжыцеся з намі Прапанова
SBT-90-WDLS-F71-MA150 Канкурэнтныя кошты
ChipIc мае унікальную крыніцу паставак. Мы можам прапанаваць SBT-90-WDLS-F71-MA150 больш
канкурэнтаздольную цану для нашых кліентаў. Вы можаце атрымаць асалоду ад нашым лепшым
сэрвісам, купіўшы ChipIc SBT-90-WDLS-F71-MA150. Калі ласка, не саромейцеся звяртацца наконт
лепшай цаны на SBT-90-WDLS-F71-MA150. Націсніце, каб атрымаць прапанову
SBT-90-WDLS-F71-MA150 Асаблівасці
SBT-90-WDLS-F71-MA150 is produced by Luminus Devices Inc., belongs to Святлодыёднае асвятленне - белае.
SBT-90-WDLS-F71-MA150 Падрабязная інфармацыя аб прадукцыі
:
SBT-90-WDLS-F71-MA150 - гэта Святлодыёднае асвятленне - белае, буферныя ўзмацняльнікі, распрацаваныя і
вырабленыя
Luminus Devices Inc..
SBT-90-WDLS-F71-MA150 вытворчасці Luminus Devices Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SBT-90-WDLS-F71-MA150 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных SBT-90-WDLS-F71-MA150 (PDF), кошт SBT-90-WDLS-F71-MA150, Распіноўка SBT-90-WDLS-F71-MA150, кіраўніцтва SBT-90-WDLS-F71-MA150 і рашэнне на замену SBT-90-WDLS-F71-MA150.
SBT-90-WDLS-F71-MA150 вытворчасці Luminus Devices Inc. можна набыць на сайце Chipic.
Тут вы можаце знайсці розныя віды электронных дэталяў ад вядучых вытворцаў свету.
SBT-90-WDLS-F71-MA150 кампаніі Chipic прайшоў строгі кантроль якасці і адпавядае усім патрабаванням.
Статус запасаў, пазначаны на Chipic, прызначаны толькі для даведкі.
Калі вы не знайшлі запчастку, якую шукаеце, вы можаце звязацца з намі для атрымання дадатковай інфармацыі, такі як колькасць запасаў у табліцы дадзеных SBT-90-WDLS-F71-MA150 (PDF), кошт SBT-90-WDLS-F71-MA150, Распіноўка SBT-90-WDLS-F71-MA150, кіраўніцтва SBT-90-WDLS-F71-MA150 і рашэнне на замену SBT-90-WDLS-F71-MA150.
SBT-90-WDLS-F71-MA150 Змяненні, ключавыя словы
:
SBT-90-WDLS-F71-MA150 Кошт
SBT-90-WDLS-F71-MA150 Малюнак
SBT-90-WDLS-F71-MA150 Напружанне на выснове
Акцыі: Хуткая праверка каціровак
Мінімальная замова: 1
Змяшчае прадукты серыі "SBT-"
