MP-1616-2100-35-90 Luminus Devices Inc. LED MP16162100 WARM WHITE 3500K
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
MP-1616-2100-35-90
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED MP16162100 WARM WHITE 3500K
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
CCT (K) :
3500K
CRI (індэкс колераперадачы) :
90
Колер :
White, Warm
Кут агляду :
170°
Люмен/Ват пры току - тэст :
117 lm/W
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
6.2V
Пакет / Чахол :
0606 (1616 Metric)
Пакет прылады пастаўшчыка :
1616
Памер / вымярэнне :
0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Паток пры 25°C, ток - тэст :
109 lm (Typ)
Паток пры 85°C, ток - тэст :
Рост - седзячы (макс.) :
0.039" (1.00mm)
серыял :
MP-1616-2100
Ток - Макс :
200mA
Ток - Тэст :
150mA