SSP-3MB92UP12G Lumex Opto/Components Inc. LED .43" 3L BA9S 525NM PGRN WTR
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
SSP-3MB92UP12G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED .43" 3L BA9S 525NM PGRN WTR
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Даўжыня хвалі :
525nm
Канфігурацыя :
3 Round
Колер :
Green (x 3)
Можна замяніць лямпы :
Multiple Miniature Bayonet Lamps
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
12V
Памер / вымярэнне :
0.433" Dia x 1.063" H (11.00mm x 27.00mm)