SSP-24MB156U12G Lumex Opto/Components Inc. LED 1.28" 24L BA15 SGL 626NM RED
оптаэлектроніка
Нумар вытворцы:
SSP-24MB156U12G
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
LED 1.28" 24L BA15 SGL 626NM RED
Стан RoHs:
Даўжыня хвалі :
626nm
Канфігурацыя :
24 Round
Колер :
Red (x 24)
Можна замяніць лямпы :
1156
Напружанне - наперад (Vf) (тып) :
12V
Памер / вымярэнне :
1.333" Dia x 1.496" H (33.85mm x 38.00mm)