V56ZC05P Littelfuse Inc. VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V56ZC05P
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
100A
Ёмістасць @ частата :
500pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
45V
Максімальнае вольт пераменнага току :
35V
Напружанне варыстара (мін) :
50.4V
Напружанне варыстара (макс.) :
61.6V
Напружанне варыстара (тып) :
56V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)