V47ZU05P Littelfuse Inc. VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V47ZU05P
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 47V 100A DISC 5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
100A
Ёмістасць @ частата :
585pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
38V
Максімальнае вольт пераменнага току :
30V
Напружанне варыстара (мін) :
42.3V
Напружанне варыстара (макс.) :
51.7V
Напружанне варыстара (тып) :
47V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)