V39ZC05P Littelfuse Inc. VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V39ZC05P
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 39V 100A DISC 5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
100A
Ёмістасць @ частата :
675pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
31V
Максімальнае вольт пераменнага току :
25V
Напружанне варыстара (мін) :
35.1V
Напружанне варыстара (макс.) :
42.9V
Напружанне варыстара (тып) :
39V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)