V320LC20CP Littelfuse Inc. VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V320LC20CP
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 510V 6.5KA DISC 14MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
6.5kA
Ёмістасць @ частата :
80pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
Максімальнае вольт пераменнага току :
320V
Напружанне варыстара (мін) :
462V
Напружанне варыстара (макс.) :
558V
Напружанне варыстара (тып) :
510V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)