V275LT40APX2855 Littelfuse Inc. VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V275LT40APX2855
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 430V 6.5KA DISC 20MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
6.5kA
Ёмістасць @ частата :
900pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
369V
Максімальнае вольт пераменнага току :
275V
Напружанне варыстара (мін) :
387V
Напружанне варыстара (макс.) :
473V
Напружанне варыстара (тып) :
430V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)