V250LU40BPX2855 Littelfuse Inc. VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V250LU40BPX2855
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 383.5V 6.5KA DISC 20MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
6.5kA
Ёмістасць @ частата :
1000pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
330V
Максімальнае вольт пераменнага току :
250V
Напружанне варыстара (мін) :
354V
Напружанне варыстара (макс.) :
413V
Напружанне варыстара (тып) :
383.5V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)