V230LU40APX2855 Littelfuse Inc. VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V230LU40APX2855
Апісанне:
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 20MM
Current - Surge :
6.5kA
Ёмістасць @ частата :
1100pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
300V
Максімальнае вольт пераменнага току :
230V
Напружанне варыстара (мін) :
324V
Напружанне варыстара (макс.) :
396V
Напружанне варыстара (тып) :
360V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)