V230LT20CP Littelfuse Inc. VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V230LT20CP
Апісанне:
VARISTOR 360V 6.5KA DISC 14MM
Current - Surge :
6.5kA
Ёмістасць @ частата :
80pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пераменнага току :
230V
Напружанне варыстара (мін) :
324V
Напружанне варыстара (макс.) :
396V
Напружанне варыстара (тып) :
360V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)