V230LT10CPX2855 Littelfuse Inc. VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V230LT10CPX2855
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 360V 3.5KA DISC 10MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
3.5kA
Ёмістасць @ частата :
20pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
Максімальнае вольт пераменнага току :
230V
Напружанне варыстара (мін) :
324V
Напружанне варыстара (макс.) :
396V
Напружанне варыстара (тып) :
360V
Пакет / Чахол :
Disc 10mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)