V22ZU05P Littelfuse Inc. VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V22ZU05P
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 22V 100A DISC 5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
100A
Ёмістасць @ частата :
1220pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
14V
Напружанне варыстара (мін) :
19.8V
Напружанне варыстара (макс.) :
24.2V
Напружанне варыстара (тып) :
22V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)