V18ZT40PX2855 Littelfuse Inc. VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V18ZT40PX2855
Апісанне:
VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM
Current - Surge :
2kA
Ёмістасць @ частата :
22000pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
14V
Максімальнае вольт пераменнага току :
10V
Напружанне варыстара (мін) :
16.2V
Напружанне варыстара (макс.) :
19.8V
Напружанне варыстара (тып) :
18V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)