V18MLE1206WA Littelfuse Inc. VARISTOR 25V 1206
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V18MLE1206WA
Апісанне:
VARISTOR 25V 1206
Ёмістасць @ частата :
1700pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
Напружанне варыстара (мін) :
22V
Напружанне варыстара (макс.) :
28V
Напружанне варыстара (тып) :
25V
Пакет / Чахол :
1206 (3216 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C (TA)