V18MLE0603WH Littelfuse Inc. VARISTOR 25V 0603
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V18MLE0603WH
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 25V 0603
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
Ёмістасць @ частата :
125pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
Напружанне варыстара (мін) :
22V
Напружанне варыстара (макс.) :
28V
Напружанне варыстара (тып) :
25V
Пакет / Чахол :
0603 (1608 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C (TA)