V18MLA1210LA Littelfuse Inc. VARISTOR 25V 500A 1210
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V18MLA1210LA
Апісанне:
VARISTOR 25V 500A 1210
Current - Surge :
500A
Ёмістасць @ частата :
2930pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
14V
Напружанне варыстара (мін) :
22V
Напружанне варыстара (макс.) :
28V
Напружанне варыстара (тып) :
25V
Пакет / Чахол :
1210 (3225 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C (TA)