V18MLA0805WA Littelfuse Inc. VARISTOR 25V 120A 0805
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V18MLA0805WA
Апісанне:
VARISTOR 25V 120A 0805
Current - Surge :
120A
Ёмістасць @ частата :
520pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
14V
Напружанне варыстара (мін) :
22V
Напружанне варыстара (макс.) :
28V
Напружанне варыстара (тып) :
25V
Пакет / Чахол :
0805 (2012 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C (TA)