V18AUMLA1210NA Littelfuse Inc. VARISTOR 27.5V 1210
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V18AUMLA1210NA
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 27.5V 1210
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
Ёмістасць @ частата :
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
18V
Максімальнае вольт пераменнага току :
14V
Напружанне варыстара (мін) :
23V
Напружанне варыстара (макс.) :
32V
Напружанне варыстара (тып) :
27.5V
Пакет / Чахол :
1210 (3225 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C (TA)