V180ZS10 Littelfuse Inc. VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V180ZS10
Апісанне:
VARISTOR 180V 4.5KA DISC 14MM
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
1190pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
153V
Максімальнае вольт пераменнага току :
115V
Напружанне варыстара (мін) :
162V
Напружанне варыстара (макс.) :
198V
Напружанне варыстара (тып) :
180V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)