V175LS2P Littelfuse Inc. VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V175LS2P
Апісанне:
VARISTOR 270V 1.2KA DISC 7MM
Current - Surge :
1.2kA
Ёмістасць @ частата :
130pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
225V
Максімальнае вольт пераменнага току :
175V
Напружанне варыстара (мін) :
243V
Напружанне варыстара (макс.) :
297V
Напружанне варыстара (тып) :
270V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)