V175LA20C Littelfuse Inc. VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V175LA20C
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 270V 10KA DISC 20MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
10kA
Ёмістасць @ частата :
7000pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
Максімальнае вольт пераменнага току :
175V
Напружанне варыстара (мін) :
243V
Напружанне варыстара (макс.) :
297V
Напружанне варыстара (тып) :
270V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)