V150ZT1P Littelfuse Inc. VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V150ZT1P
Апісанне:
VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
Current - Surge :
1.2kA
Ёмістасць @ частата :
460pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
127V
Максімальнае вольт пераменнага току :
95V
Напружанне варыстара (мін) :
135V
Напружанне варыстара (макс.) :
165V
Напружанне варыстара (тып) :
150V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)