V150ZS20PX2855 Littelfuse Inc. VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V150ZS20PX2855
Апісанне:
VARISTOR 150V 6.5KA DISC 20MM
Current - Surge :
6.5kA
Ёмістасць @ частата :
3500pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
127V
Максімальнае вольт пераменнага току :
95V
Напружанне варыстара (мін) :
135V
Напружанне варыстара (макс.) :
165V
Напружанне варыстара (тып) :
150V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)