V150LT20A Littelfuse Inc. VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V150LT20A
Апісанне:
VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
Current - Surge :
6.5kA
Ёмістасць @ частата :
1600pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
200V
Максімальнае вольт пераменнага току :
150V
Напружанне варыстара (мін) :
216V
Напружанне варыстара (макс.) :
264V
Напружанне варыстара (тып) :
240V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)