V150LT10A Littelfuse Inc. VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V150LT10A
Апісанне:
VARISTOR 240V 4.5KA DISC 14MM
Current - Surge :
4.5kA
Ёмістасць @ частата :
800pF @ 1MHz
Максімальнае вольт пастаяннага току :
200V
Максімальнае вольт пераменнага току :
150V
Напружанне варыстара (мін) :
216V
Напружанне варыстара (макс.) :
264V
Напружанне варыстара (тып) :
240V
Пакет / Чахол :
Disc 14mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)