V150LC20B Littelfuse Inc. VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V150LC20B
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 229.5V 6.5KA DISC 20MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
6.5kA
Ёмістасць @ частата :
1600pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
200V
Максімальнае вольт пераменнага току :
150V
Напружанне варыстара (мін) :
216V
Напружанне варыстара (макс.) :
243V
Напружанне варыстара (тып) :
229.5V
Пакет / Чахол :
Disc 20mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)