V14MLN41206WH Littelfuse Inc. VARISTOR 18.1V 30A 1206
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V14MLN41206WH
Апісанне:
VARISTOR 18.1V 30A 1206
Current - Surge :
30A
Ёмістасць @ частата :
175pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
4
Максімальнае вольт пастаяннага току :
14V
Максімальнае вольт пераменнага току :
10V
Напружанне варыстара (мін) :
15.9V
Напружанне варыстара (макс.) :
20.3V
Напружанне варыстара (тып) :
18.1V
Пакет / Чахол :
1206 (3216 Metric)
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 125°C (TA)