V140LT2P Littelfuse Inc. VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V140LT2P
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
1.2kA
Ёмістасць @ частата :
160pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
180V
Максімальнае вольт пераменнага току :
140V
Напружанне варыстара (мін) :
198V
Напружанне варыстара (макс.) :
242V
Напружанне варыстара (тып) :
220V
Пакет / Чахол :
Disc 7mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)