V100ZC05P Littelfuse Inc. VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
V100ZC05P
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
VARISTOR 100V 400A DISC 5MM
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Surge :
400A
Ёмістасць @ частата :
310pF @ 1MHz
Колькасць контураў :
1
Максімальнае вольт пастаяннага току :
81V
Максімальнае вольт пераменнага току :
60V
Напружанне варыстара (мін) :
90V
Напружанне варыстара (макс.) :
110V
Напружанне варыстара (тып) :
100V
Пакет / Чахол :
Disc 5mm
Працоўная тэмпература :
-55°C ~ 85°C (TA)