TRF250-120U-2 Littelfuse Inc. PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Абарона ланцуга
Нумар вытворцы:
TRF250-120U-2
Вытворца:
Катэгорыя прадукцыі:
Апісанне:
PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Стан RoHs:
Табліцы дадзеных:
Current - Trip (It) :
240mA
Інтэрвал :
0.197" (5.00mm)
Ацэнкі :
Напружанне - Макс :
60V (250V Int)
Пакет / Чахол :
Radial, Disc
Памер / вымярэнне :
0.236" L x 0.150" W (6.00mm x 3.80mm)
Працоўная тэмпература :
-40°C ~ 85°C
Рост - седзячы (макс.) :
0.394" (10.00mm)
серыял :
PolySwitch®, TRF250
Супраціў - 25°C (тып.) :
Супраціў - пасля адключэння (R1) (макс.) :
16 Ohms
Таўшчыня (макс.) :
Ток - Макс :
3A
Ток - утрыманне (Ih) (макс.) :
120mA
Тып :
Polymeric
Тып мацавання :
Through Hole
Ўпакоўка :
Tape & Reel (TR)
Час паездкі :
1S
Частка Статус :
Active
Супраціў - Пачатковае (Ri) (мін.) :
6 Ohms